Poradniki finansowe
Od czego powinien zacząć każdy przedsiębiorca? Jak skutecznie docierać do potencjalnych odbiorców? Baza klientów to podstawa, bez niej nie rozkręcimy interesu.
Wiele osób chcąc uniknąć płacenia bardzo wysokiego podatku dochodowego w Polsce, jak i również ponoszenia bardzo wysokich obciążeń związanych ze składkami na ubezpieczenie społeczne, przenosi swoje firmy do rajów podatkowe.XXX
Od co najmniej trzech lat Chiny nie schodzą z czołówek gazet, doniesienia o stanie chińskiej gospodarki zajmują coraz bardziej eksponowane miejsca w telewizyjnych programach biznesowych, a wiadomości rozgłośni radiowych rozpoczynają się od informacji o tym, o ile wzrosła w tym kraju produkcja przemysłowa.
Lokaty bankowe są jedną z najstarszych i najbardziej popularnych form oszczędzania. Na co zwrócić największą uwagę otwierając lokatę w banku? O tym poniżej.
Lepiej zapobiegać niż leczyć, o tym każdy wie. Przenosząc to powiedzenie na grunt zarządzania należnościami, można stwierdzić, że po stokroć lepsza prewencja niż niepewna windykacja.
Zabezpieczenie kredytu może nie wystarczyć do jego przyznania. Dla banku ważne jest nie tylko odzyskanie kredytu wraz z dodatkowymi kosztami ale przede wszystkim - terminowa, dobrowolna spłata.
Przymierzając się do założenia działalności gospodarczej niezwykle ważne jest, by stale pogłębiać swą wiedzę w tematach, które stanowią fundament dobrego funkcjonowania firmy. Oczywiście możemy zatrudnić fachowca w danej dziedzinie, jednak wiąże się to z kosztami, na które nie zawsze możemy sobie pozwolić. Poza tym, tylko mając orientację w temacie, będziemy mogli ocenić, czy faktycznie mamy do czynienie z fachowcem.
Co różni przeciętnego Kowalskiego od najbogatszych ludzi świata? Czy oprócz ilości pieniędzy w portfelu są pomiędzy nimi różnice? Odpowiedź brzmi: "TAK".Ci najbogatsi używają innego słownictwa. Jeśli "slogan" przedsiębiorców nie jest Ci znany, a wskaźniki ROI, C/WK niezbyt zrozumiałe, przeczytaj dalszą część artykułu...
Kredyty konsolidacyjne to nie kredyty oddłużeniowe. Przeczytaj kto może z nich skorzystać i czy rzeczywiście są tańsze od kredytów konsolidowanych, jak to można czasem wywnioskować z niektórych ich opisów - reklam.
Wskazówki dotyczące wyboru kredytu. Ocena atrakcyjności oferty kredytu, zwłaszcza hipotecznego. Czynniki mogące mieć wpływ na ostateczny koszt kredytu oraz jego dogodność generalnie.
Projekt i wykonanie JMLnet.pl